Založ si blog

Kráľ Karol III chce urýchliť Veľký Reset!

Kráľ Charles III plánuje urýchliť Veľký Reset a ďalšie globalistické ciele. Kráľ Karol III, ktorý má byť korunovaný za britského panovníka 6. mája, plánuje urýchliť ciele, ktoré jeho ďalší globalistickí spolupracovníci predložili. Nie je žiadnym tajomstvom, že panovník podporuje programy na zmiernenie zmeny klímy, čo ho radí do rovnakej kategórie ako globalistické Svetové ekonomické fórum (WEF). 

V skutočnosti načrtol 10 krokov, ktoré môže svet urobiť na vyriešenie tohto problému. Tie boli pôvodne už prednesené vo forme prejavu počas samitu WEF Green Horizon vo Švajčiarsku, v novembri 2020. A medzi bodmi, ktoré vtedajší princ uviedol, bolo prijatie spoločných metrík a štandardov, ktoré umožnili informovanejšie hodnotenie dodržiavať udržateľnosť:

“Teraz je čas posunúť sa smerom k jednotným metrikám a globálnym štandardom, aby sme podporili zrýchlený pokrok prostredníctvom jednotného porovnávania“, povedal vtedy Charles. Britská kráľovská osobnosť tiež vyzvala všetky spoločnosti, aby urobili z udržateľných možností dôveryhodné a dosiahnuteľné možnosti pre spotrebiteľov. Potom pokračoval: 

“Keďže spotrebitelia kontrolujú odhadom 60 percent globálneho HDP, ľudia na celom svete majú moc riadiť transformáciu na udržateľné trhy. Musíme lepšie komunikovať so spotrebiteľmi o udržateľnosti tovarov, služieb a investícií, ktoré ponúkame.“ Okrem toho investigatívny reportér Leo Hohmann poznamenal niečo veľmi dôležité z biblického hľadiska:

“Návrhy panovníka by boli naozaj desivé, keby sa niekedy v plnej miere zrealizovali! V zásade neexistuje sloboda v diktatúre zhora nadol, ktorá za nás rozhoduje o tom, ako sa majú prideľovať a používať všetky zdroje celosvetovo“! Lenže tento dodatočný detail len potvrdzuje to, čo Biblia už predpovedala pred viac ako 2 500 rokmi (Daniel 11:40-45)!

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60352x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie