Založ si blog

Kráľ Karol III chce urýchliť Veľký Reset!

Kráľ Charles III plánuje urýchliť Veľký Reset a ďalšie globalistické ciele. Kráľ Karol III, ktorý má byť korunovaný za britského panovníka 6. mája, plánuje urýchliť ciele, ktoré jeho ďalší globalistickí spolupracovníci predložili. Nie je žiadnym tajomstvom, že panovník podporuje programy na zmiernenie zmeny klímy, čo ho radí do rovnakej kategórie ako globalistické Svetové ekonomické fórum (WEF). 

V skutočnosti načrtol 10 krokov, ktoré môže svet urobiť na vyriešenie tohto problému. Tie boli pôvodne už prednesené vo forme prejavu počas samitu WEF Green Horizon vo Švajčiarsku, v novembri 2020. A medzi bodmi, ktoré vtedajší princ uviedol, bolo prijatie spoločných metrík a štandardov, ktoré umožnili informovanejšie hodnotenie dodržiavať udržateľnosť:

“Teraz je čas posunúť sa smerom k jednotným metrikám a globálnym štandardom, aby sme podporili zrýchlený pokrok prostredníctvom jednotného porovnávania“, povedal vtedy Charles. Britská kráľovská osobnosť tiež vyzvala všetky spoločnosti, aby urobili z udržateľných možností dôveryhodné a dosiahnuteľné možnosti pre spotrebiteľov. Potom pokračoval: 

“Keďže spotrebitelia kontrolujú odhadom 60 percent globálneho HDP, ľudia na celom svete majú moc riadiť transformáciu na udržateľné trhy. Musíme lepšie komunikovať so spotrebiteľmi o udržateľnosti tovarov, služieb a investícií, ktoré ponúkame.“ Okrem toho investigatívny reportér Leo Hohmann poznamenal niečo veľmi dôležité z biblického hľadiska:

“Návrhy panovníka by boli naozaj desivé, keby sa niekedy v plnej miere zrealizovali! V zásade neexistuje sloboda v diktatúre zhora nadol, ktorá za nás rozhoduje o tom, ako sa majú prideľovať a používať všetky zdroje celosvetovo“! Lenže tento dodatočný detail len potvrdzuje to, čo Biblia už predpovedala pred viac ako 2 500 rokmi (Daniel 11:40-45)!

SV napodobňuje najkritizovanejšiu Vieru!

14.07.2024

No predsa tú vieru, ktorú tvrdo kritizovala počas asi 150 rokov – celosvetové Kresťanstvo! A počas toho istého času ho predstavovali ako protiobraz neverného starovekého Izraela, až do času vydania knihy Čisté Uctievanie, kde sa priznali, že spoločnosť Strážna Veža, sú v skutočnosti protiobrazom neverného starovekého Izraela! Ako? V knihe Čisté Uctievanie na [...]

Obsahuje Starý Zákon mystické pravdy?

20.04.2024

Mylná predstava, napríklad podľa kabalistov je, že Tóra alebo Mojžišovský Zákon obsahuje skryté posolstvá Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom. Skutočnosť je diametrálne iná, podľa inšpirovaných slov samého Mojžiša, ktorý zaznamenal Tóru, a uviedol, že jej posolstvo je jasné a prístupné všetkým, nie je skryté v nejakom mystickom kóde: “Tieto [...]

Vedúci zbor Strážnej Veže nepozná hanbu!

18.04.2024

Uplynuli štyri roky, odkedy sa pandémia rozpútala ako zásterka na napumpovanie biliónov do finančného systému, ktorý vybuchol v septembri 2019. Potom už vyvinuté vakcíny boli uvedené na trh v roku 2021. Možno jednoznačne povedať, že vakcíny, čo Strážna Veža bezvýhradne podporila, nie sú ani bezpečné, ani účinné. A nielenže tieto injekcie nezabránili infekcii alebo [...]

Donald Trump

Republikáni vymenujú Trumpa za svojho kandidáta do volieb. Exprezident po atentáte prepísal svoj prejav

15.07.2024 09:21

Trump po pokuse o atentát prepísal svoj prejav na nominačný zjazd republikánov.

parlament, NR SR

Mimoriadna letná schôdza NR SR: Koalícia opravuje Trestný zákon, opozícia hovorí o babráctve

15.07.2024 09:00

Poslanci sa zídu v poslaneckých mimoriadne aj v lete.

búrky, Horehronie, supercela, Brezno, mReportér

Na juhu 36 stupňov na východe silné búrky: Pre Slovensko platia výstrahy prvého a druhého stupňa

15.07.2024 08:42

Vyskytnúť sa môžu aj krúpy. Varovanie platí do 18. hodiny.

Huguette Bello, Huguette Bellová

Patová situácia vo Francúzsku. Ľavica sa stále nevie dohodnúť na premiérovi

15.07.2024 08:20

V nedeľu sa tohto boja vzdala Haguette Bellová, ktorá mala podporu väčšiny koaličných strán.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 132381x
Priemerná čítanosť článkov: 1576x

Autor blogu

Kategórie