Založ si blog

Čo mal Ježiš na mysli v Lukášovi!

Keď svojim učeníkom povedal: “Ale než sa to všetko stane, ľudia na vás vztiahnu ruku a budú vás prenasledovať, vydajú vás synagógam a uväznia vás. Budú vás vodiť pred kráľov a miestodržiteľov pre moje meno. Tak budete mať príležitosť vydať im svedectvo.” – Lukáš 21:12, 13.

Očividne bezradnosť vedenia SV neurčuje realitu. Len preto, že nejaký výbor ľudí rozhodol, že už nemôže byť ďalšia svetová vojna alebo že znamenia spojené s Kristovou prítomnosťou sa nemôžu prejaviť v budúcnosti, to ešte neznamená, že to tak musí byť! Netreba dodávať, že nečakaný druhý príchod Krista – sprevádzaný povstaním národa proti národu, nedostatkom potravín, globálnymi pandémiami, zrazí národy sveta na kolená. 

Ale to postihne aj Spoločnosť Strážna Veža! Mnohí Jehovovi svedkovia budú klopýtaní. A v čase stanného práva bude práca Jehovových svedkov nepochybne zakázaná. A pretože Jehova Boh umožní Diablovi slobodnú vládu počas nadchádzajúcej hodiny temnoty, osoby, ktoré nie sú úplne oddané Bohu a Kristovi, sa dostanú úplne pod kontrolu démonov, rovnako ako Satan vstúpil do Judáša Iškariotského, aby zradil Krista.

Potom členovia rodiny zradia svojich blízkych a nechajú ich usmrtiť. Už nespočetné množstvo bývalých vylúčených Jehovových svedkov je pripravených na to, aby ich použil Diabol na odovzdanie svojich príbuzných a bývalých spolupracovníkov počas poslednej hodiny. Ale potom budú praví synovia kráľovstva dokonca prenasledovaní lojalistami Strážnej veže!

Tak ako Židia prenasledovali a bili pomazaných Božích synov vo svojich vlastných synagógach; tak aj tí, ktorí sú lojálni Bohu Jehovovi dnes, budú bití a prenasledovaní v ich sieňach kráľovstva. V rámci záverečnej skúšky sa od pravých kresťanov bude vyžadovať, aby vzdorovali autorite Strážnej Veže a vyšli zo spoločnosti SV, ako naznačil apoštol Pavol, v ústrety Ježišovi Kristovi.

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60354x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie