Založ si blog

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. 

Áno, všetkým, ktorí sa rozhodnú nevstúpiť do ich hnutia. Vedú vojnu, svätú vojnu, „džihád“ proti tomuto svetu a všetkým jeho občanom, bohatým aj chudobným! A táto teroristická organizácia je známa ako Jehovovi svedkovia. Zároveň radikálny islam aj Jehovovi svedkovia…a čo majú spoločné:

1. Sú diktované „duchovnými vodcami“, ktorí využívajú propagandu na presadzovanie svojej ideológie k veriacim masám.

2. Nárokujú si vedenie od Boha.

3. Vyžadujú nespochybniteľnú poslušnosť.

4. Proselytizujú na získanie konvertitov.

5. Klamú svojich nasledovníkov, aby uverili, že ich cesta odporu voči tomuto svetu a jeho    obyvateľom je ‚svätým poslaním‘ a ‚Božou vôľou’.

6. Sú izolacionisti kvôli svojim ideológiám a všetkých ľudí mimo viery považujú za ‚satanových služobníkov’.

7. Dôrazne odrádzajú od zmiešaných manželstiev s tými, ktorí nezdieľajú rovnaké presvedčenie.

8. Dôrazne odrádzať od vysokoškolského vzdelávania.

9. Vyžadujú poslušnosť mocenskej štruktúre, dokonca aj na miestnej úrovni, keďže sa to rovná poslušnosti Bohu.

10. Tvrdo sa stavajú proti akéjkoľvek kritike vo viere. Opozícia môže v radikálnom islame viesť k smrti alebo k vylúčeniu (forma duchovnej smrti) čo sa týka Jehovových svedkov.

11. Vychovávajú svoje deti v ich príslušných ideológiách a vedú ich k presvedčeniu, že svet okolo nich je zlý a treba ho zničiť.

12. Učia svoje deti, že ich ideológia je jediná pravá cesta; že poslušnosť ich príslušným náboženským vodcom je poslušnosťou Bohu.

13. Tvrdia, že sú hovorcovia Boha.

Čakajú na spasiteľa. V islame veria, že imám obráti svet na Islam. Jehovovi svedkovia veria, že Ježiš Kristus bude naveky zabíjať všetkých na planéte, ktorí nie sú Jehovovými svedkami v čase jeho Druhého príchodu, a tak zostanú Jehovovi svedkovia len jedinými obyvateľmi tejto planéty. Deti oboch ideológií sú vychovávané s takýmito očakávaniami!

Ide o ideológie ovládané absolútne mužmi. Umiestňujú ženy na nižšiu úroveň sociálneho postavenia ako mužov. Vyžadovať, aby sa ženy podriaďovali mužom! A žiadajú, aby ženy boli pred sobášom čisté. Sú ochotní klamať na obranu svojich ideológií, ale i budú na to používať všetky im možné prostriedky zdôvodnenia, a zároveň budú potom používať aj svetských advokátov!

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Kráľ Karol III chce urýchliť Veľký Reset!

06.05.2023

Kráľ Charles III plánuje urýchliť Veľký Reset a ďalšie globalistické ciele. Kráľ Karol III, ktorý má byť korunovaný za britského panovníka 6. mája, plánuje urýchliť ciele, ktoré jeho ďalší globalistickí spolupracovníci predložili. Nie je žiadnym tajomstvom, že panovník podporuje programy na zmiernenie zmeny klímy, čo ho radí do rovnakej kategórie ako [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60365x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie