Založ si blog

Pomazaní budú svedčiť vládcom sveta!

“Keď sa zhromaždili, spýtali sa ho: „Pane, obnovíš už v tomto čase kráľovstvo v Izraeli?“ On im odpovedal: „Nie je vašou vecou poznať časy alebo obdobia, ktoré určil Otec vo svojej právomoci. Ale keď na vás príde svätý duch od Boha, dostanete moc a budete mi svedkami v Jeruzaleme, v celej Judei a Samárii a až v najvzdialenejších končinách zeme.“ – Skutky 1:6-8.

Ale tak ako boli učeníci premenení na Turíce, tak je predurčené budúce vyliatie Božieho svätého ducha. Nevykoná však pomazanie. Namiesto toho príde na tých, ktorí už sú pomazaní — premení ich na samotných Kristov; alebo správnejšie povedané, na bratov jedinečného Syna Božieho. Nepovedal apoštol: ‚keď sa zjaví, budeme mu podobní‘?

Podľa Joela Jehova vyleje svojho ducha na synov a dcéry (pomazaných) a sluhov a slúžky (nepomazané). (O týchto veciach som písal v mnohých článkoch). Ovce a kozy budú potom súdené podľa toho, ako sa správajú k zapečateným synom a dcéram Jehovu Boha, ktorí budú potom hladní, bez domova, nahí a uväznení v táboroch FEMA atď. 

Tak ako sám Ježiš stál pred Herodesom a Pilátom a vydal im svedectvo, práve v tomto bezútešnom čase chaosu a zmätku budú odhalení synovia Boží. Boží duch ich pomôže hovoriť pred vládcami Satanovho sveta odsúdeného na zánik. Dvaja svedkovia Zjavenia symbolizujú organizáciu a prácu 7 000 (Zjavenie 11:13), ktorá prichádza! 

Ich svedectvo a správy o tom, že sa zmenili, sú správy, ktoré privedú kráľa severu do genocídneho hnevu – podobne ako Herodes (sprostredkovateľ rímskeho kráľa severu v prvom storočí), ktorý zabil všetky betlehemské nemluvňatá, v snahe o krutú vraždu Jehovovho novonarodeného Syna. V konečnom dôsledku ich nevyhnutné mučeníctvo vyprovokuje Boží hnev v Armagedone.

Poznámka: Ježiš predpovedal, že nestratia ani vlas na hlave. V rovnakom kontexte však povedal, že budú usmrtení. Ako môžu byť tieto dve zdanlivo protichodné tvrdenia pravdivé? Odpoveď je, že sú zachránení nažive prostredníctvom okamžitého vzkriesenia – mihnutím oka sa menia z telesných tvorov na nesmrteľné nebeské bytosti!

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60359x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie