Založ si blog

Kto je skutočne Veľký Babylon – 1

V minulom článku “Kto je skutočne Veľký Babylon” z biblickej knihy Zjavenie, napísanej pod inšpiráciou apoštolom Jánom, sme sa sústredili, ako dnešné vedenie spoločnosti Strážna Veža, napodobňujúc vodcov Izraelského národa v prvom storočí, zlomyseľne vzalo “kľúč poznania”, aby neprijali Spasiteľa, Ježiša Krista. Ďaľšia inšpirovaná stať z Písma má viac detailov:

“Potom prišiel jeden zo siedmich anjelov, ktorí mali sedem misiek, a povedal mi: „Poď, ukážem ti, ako bude vykonaný rozsudok nad vplyvnou prostitútkou, ktorá sedí na mnohých vodách, s ktorou sa dopúšťali nemravnosti králi zeme a obyvatelia zeme sa opíjali vínom jej nemravnosti… 

a odniesol ma v moci ducha na pustatinu. A tam som uvidel ženu, ktorá sedela na šarlátovom divom zvierati. Zviera bolo plné rúhavých mien a malo aj sedem hláv a desať rohov. Žena bola oblečená do purpuru, a do šarlátu, celá ozdobená zlatom, drahokamami a perlami. V svojej ruke mala zlatý pohár plný ohavností a nečistôt svojej nemravnosti, a potom na čele mala napísané záhadné meno: 

Veľký Babylon, matka prostitútok a ohavností zeme.“ Videl som, že tá žena je opitá krvou svätých a krvou Ježišových svedkov. Keď som ju uvidel, ostal som ohromený. „A prečo sa tak čuduješ?“ spýtal sa ma anjel. „Odhalím ti tajomstvo tej ženy a divého zvieraťa, ktoré ju nesie a má sedem hláv a desať rohov…Tá žena, ktorú si videl, predstavuje veľké mesto, ktoré vládne nad kráľmi zeme.“ – Zjavenie 17:1-18.

V prvom rade Boh Jehova cez svojich prorokov neadresoval falošné náboženstvá sveta ako “prostitútky”! Takýto výraz používali Boží proroci exkluzívne voči vedeniu Jehovovho národa Izraela, keď sa stále dopúšťal nevernosti! Vedenie SV pred dvoma dekádmi bolo spolčené s OSN počas viac ako 10 rokov, a posledne s nimi spolupracovalo na šírenie vakcím pre všetkých SJ!

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60360x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie