Založ si blog

Poviem Vám Božie Sväté Tajomstvo!

“A teraz vám poviem sväté tajomstvo: Nie všetci zomrieme, ale všetci budeme premenení, vo chvíli, v tom okamihu, pri zvuku poslednej trúbky. Trúbka zaznie a mŕtvi budú vzkriesení neporušiteľní, aj my budeme premenení. Pretože to, čo je porušiteľné, si musí obliecť neporušiteľnosť, a čo je smrteľné, si musí obliecť nesmrteľnosť. Ale keď to, čo je porušiteľné, si oblečie neporušiteľnosť, no a čo je smrteľné, si oblečie nesmrteľnosť, splní sa to, čo je napísané: ‚Smrť je pohltená navždy.’” – 1 Korinťanom 15:51-54.

A tak Božie sväté tajomstvo je niečo, čo pochádza od Boha, je ním zadržané až do jeho vlastného času, a je zjavené len tým, ktorým sa to Boh rozhodne oznámiť! Takže žiadne teologické štúdia a meditácie nepomôžu ľuďom pochopit Božie sväté tajomstvá, až kým on sa nerozhodne ich zjaviť, ale len svojim pomazaným adoptovaným synom, aj bratom jeho jedinečného syna, Ježiša Krista! A tak sväté tajomstvo apoštola Pavla je v priamom protiklade s tým, čo učí spoločnosť Strážna veža!

Učia, že väčšina pomazaných bratov Krista, ktorá takpovediac “spala” v smrti od prvého storočia, ale až do ich, no tiež chybného učenia, že začali byť vzkriesení niekedy po roku 1919 alebo tri roky aj pol po Kristovom “neviditeľnom” druhom príchode už v roku 1914! Naproti tomu, apoštol Pavol bol inšpirovaný napísať, toto jemu zjavené sväté tajomstvo, že všetci zo skupiny 144 000 Kristových spolubratov a spolukráľov budú “premenení” v tom istom okamihu!

Obsahuje Starý Zákon mystické pravdy?

20.04.2024

Mylná predstava, napríklad podľa kabalistov je, že Tóra alebo Mojžišovský Zákon obsahuje skryté posolstvá Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom. Skutočnosť je diametrálne iná, podľa inšpirovaných slov samého Mojžiša, ktorý zaznamenal Tóru, a uviedol, že jej posolstvo je jasné a prístupné všetkým, nie je skryté v nejakom mystickom kóde: “Tieto [...]

Vedúci zbor Strážnej Veže nepozná hanbu!

18.04.2024

Uplynuli štyri roky, odkedy sa pandémia rozpútala ako zásterka na napumpovanie biliónov do finančného systému, ktorý vybuchol v septembri 2019. Potom už vyvinuté vakcíny boli uvedené na trh v roku 2021. Možno jednoznačne povedať, že vakcíny, čo Strážna Veža bezvýhradne podporila, nie sú ani bezpečné, ani účinné. A nielenže tieto injekcie nezabránili infekcii alebo [...]

Kto je protiobrazom neverného Izraela!

11.04.2024

V knihe pod názvom Čisté Uctievanie, vydanej spoločnosťou Strážna Veža v roku 2018, na strane 174 v rámčeku pod názvom Bol neverný Jeruzalem predobrazom takzvaného kresťanstva, sa medzi iným uvádza toto vysvetlenie ohľadne starovekého neverného Jeruzaléma v porovnaní s dnešným celosvetovým Kresťanstvom: “V minulosti sa v našich publikáciách tvrdilo, že odpadlícky [...]

študenti, vysoká škola

Študentské voľby ukázali, kam smeruje hlas mladej generácie

25.05.2024 10:35

Voľby do Európskeho parlamentu sa konali od 6. do 24. mája v 68 okresoch vo všetkých krajoch.

nehoda

Veľká tragédia pri Veľkej Mači, náraz do stromu neprežili traja mladí ľudia

25.05.2024 10:21

Nehodu prežila iba 21 -ročná dievčina, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice.

čašník, práca, reštaurácia

Pracovať 35 hodín alebo mať voľné piatky? Poľsko zvažuje skrátenie pracovného týždňa

25.05.2024 09:03

Uplynulo už viac ako 100 rokov od zavedenia osemhodinového pracovného času, odvtedy sa toho veľa zmenilo, hovorí ministerka.

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj, Charkov

ONLINE: Putin prišiel už o pol milióna vojakov, tvrdí Kyjev. ISW: Rusi by využili prímerie ako prípravu na vojnu s NATO

25.05.2024 08:30, aktualizované: 09:31

Putin a Kremeľ pravdepodobne považujú víťazstvo na Ukrajine za nevyhnutnú podmienku na to, aby mohli viesť vojnu s NATO, tvrdí americký inštitút ISW.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 123765x
Priemerná čítanosť článkov: 1491x

Autor blogu

Kategórie