Založ si blog

Komentár na biblický text – na 3-2-2023

Polobrat Ježiša Krista, učeník Jakub, v prvom storočí napísal pod inšpiráciou list nesúci jeho meno, v ktorom medzi iným spomenul večý zákon a princíp pre všetko Božie stvorenie, anjelov na nebi a ľudí na Zemi: “Podriaďte sa teda Bohu, ale vzoprite sa Diablovi a utečie od vás.” – Jakub 4:7.

Aj keď po tisícročnej vláde Ježiša Krista a jeho 144 000 spoločníkov z neba, ale už ako nesmrteľné bytosti, bude Satan Diabol a jeho démonskí anjelskí spoločníci a všetci ľudiia na Zemi, ktorí ich budú uctievať večne zničení, je nutné si pamätať jednu dôležitú pravdu!

Že význam mena najväčšieho nepriateľa Stvoriteľa a všetkých bytostí Boha, anjelov na nebi a ľudí na Zemi, je Satan – odporca, a Diabol – klamár! Ani odpor voči večnému Zvrchovanému vládcovi vesmíru, Bohu Jehovovi, ani klamstvo v akejkoľvek forme, nebude tolerované!

Komentár Strážnej veže sčasti hovorí: “Čo ak si uvedomíme, že sme už padli do pasce pýchy alebo chamtivosti? Môžeme z nej uniknúť! Apoštol Pavol povedal, že tí, ktorých Diabol „zaživa chytil“, môžu uniknúť z jeho pasce.” (2. Tim. 2:26)

Veľký problém dnes majú všetci svedkovia Jehovu Boha, lebo ich takzvané “apoštolské vedenie” už bolo chytené do tejto pasce Satana Diabla! Už je nemožné pre nich z tej pasce uniknúť, lebo sa postavili nad Ježiša Krista a verejne sa prehlasujú za boha (2. Tes. 2:4!

Teraz organizácia svedkov Jehovových zatvára a potom predáva desiatky kráľovských sál po celej Amerike a Británii a v iných krajinách a nariaďuje miestnym SJ ísť inam, niekedy na značnú vzdialenosť! A nehnuteľnosti (ktoré boli venované Jehovovi) sú ponúkané na predaj za vysokú cenu svetským osobám, lebo sú vo veľmi vhodnej pozícii!

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60353x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie