Založ si blog

Predstavivosť je prirodzená ako dýchanie!

Ľudia, ktorí to nevedia alebo na to zabudnú, narážajú na stenu z tehál! Niektorí z nich potom idú k chlastu a drogám, niektorí k násiliu, niektorí do zúfalstva, a poniektorí do zvieracej kazajky prísne sa opakujúceho mechanického života, niektorí na tupú, nudnú pôdu pasivity!

Ľudia nie sú stroje! Ľudia sú kreatívni. Lenže spoločnosti a civilizácie nie sú po určitom bode svojho vývoja nikdy kreatívne! Vyberajú si štandardné tvary a štandardné vzorce myslenia a štandardné organizácie. Tá decentralizácia nie je len ‚silní ovládajú slabých‘. 

Je to vedomý impulz šíriaci sa ako choroba. V priebehu histórie ho vidíte prejavovať sa mnohými podobami. Dnes máme masívny štát dozoru. Je to vyjadrenie ‚štandardného človeka, ktorý musí myslieť a konať určitým spôsobom‘. Predstavivosť to všetko ničí!

Predstavivosť ide všade, kam chcete, a v tomto procese objavíte nápady a sféry, a celú dimenziu a silu, ktorá by inak zostala neviditeľná až do konca času. No toto je prirodzený stav vecí. Všetko ostatné je programovanie. Programovanie prichádza v dvoch formách.

Prvá sa robí jednotlivcovi a druhá čo on robí sám sebe. Každý duchovný systém a učenie v priebehu histórie zahodili predstavivosť a hodili ju na smetisko. Už je dávno čas zvrátiť tento trend. Predstavivosť je tvorivá sila jednotlivca, kľúčom k jeho večnej budúcnosti, šťastiu a slobode.

Ako pravda oslobodzuje veriacich v živote

15.05.2022

Večné slová, teraz už nesmrteľného Ježiša Krista, syna Stvoriteľa a Boha Pravdy sú veriacim ľuďom zárukou v živote: “Potom sa Ježiš obrátil k Židom, ktorí mu uverili: ‚Ak zostanete verní môjmu slovu, ste naozaj moji učeníci, a spoznáte pravdu, a pravda vás oslobodí’.“ (Ján 8:31,32) Len jediná kniha na svete, ktorá obsahuje absolútnu Pravdu o všetkom [...]

Neobmedzená sila ľudskej predstavivosti! 

10.05.2022

V súčasnosti viac ako 99,99999999 % celosvetových duchovných systémov popiera silu individuálnej predstavivosti! Ale nakoniec potom všetci vyhlasujú, že moc predstavivosti prichádza odinakiaľ! Lenže moderná veda nie je o nič lepšia. Definuje ľudskú myseľ, s jej schopnosťou nekonečnej predstavivosti len ako obyčajný, len mysliaci mozog, a nič viac! Navyše, sami jednotlivci [...]

Dva zdroje ohľadne začiatku života!

02.05.2022

Veľmi zaujímavú a poučnú myšlienku napísal polobrat Božieho syna Krista vo svojom inšpirovanom liste všetkým kresťanom, keď povedal: ‚vyviera azda z jedného prameňa sladká aj horká voda?‘ Odpoveď je jednoznačná! Podobne Dobro, a zlo nemôžu mať ten istý zdroj! A ak prvý muž, Adam, bol Božím pozemským synom, potom by ale malo byť samozrejmé, že večný [...]

IMG 20211220 120013

Lotyšsko volá do zbrane. Povinná vojna bude späť

06.07.2022 08:37

Ruská vojna proti Ukrajine oblečie do uniforiem lotyšských mužov.

Sergej Lavrov

Lavrov vyzval svet, aby chránil medzinárodné právo

06.07.2022 08:17

Ruský minister zahraničia nabádal k ochrane medzinárodného práva v čase, keď z porušovania tohto práva Západ viní Rusko, ktoré napadlo Ukrajinu.

Hacker

Hackerský útok viedol k úniku dát viac než miliardy čínskych občanov

06.07.2022 07:50

Podľa odborníkov na kybernetickú bezpečnosť by mohlo ísť o najväčší únik údajov v dejinách Číny.

arktída, oteplovanie, ľod, prieplav

Volodin chce, aby Duma preskúmala dohodu o arktickej hranici s Nórskom

06.07.2022 07:13

Podľa predsedu ruskej Štátnej dumy by poslanci parlamentu mali zvážiť vypovedanie prelomovej zmluvy o arktickej hranici s Nórskom, keďže medzi oboma krajinami vládne napätie.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 6029x
Priemerná čítanosť článkov: 1005x

Autor blogu

Kategórie