Založ si blog

Kto aj dnes skutočne kontroluje svet!

Napriek inšpirovaným (absolútne pravdivým) slovám apoštola Ježiša Krista, Jána, v jeho prvom liste: “Vieme, že pochádzame z Boha, ale celý svet je v moci toho zlého (Satana Diabla).” (1. Jána 1:19), musíme si uvedomiť, že Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom, Jehova Boh, a zároveň aj jeho teraz už nesmrteľný syn, Ježiš Kristus, ktorému bola zverená vláda nad celým vesmírom, nedovolia, aby najväčší vesmírny nepriateľ , Satan Diabol s jeho démonmi, urobil viac škody, ako im bolo povolené!

Tak, ako Satan Diabol a jeho démoni sú ľudskej rodine neviditeľné osoby, aj keď ďaleko mocnejšie a inteligentnejšie, aj Stvoriteľ Jehova Boha a jeho syn, už oslávený Ježiš Kristus, s ich miliardami anjelov na nebi, sú ľuďom neviditeľní! Napriek tomu môžeme pozorovať všetko, čo sa deje na našej planéte Zem, a chápať, kto je autorom vetkých dejov života okolo nás! Božia večná Kniha, Biblia, nás informuje o všetkom, čo sa deje, kto je toho autorom, prečo bolo povolené, a kedy to konečne pominie!

Dnešná aktivita Stvoriteľa, Jehovu Boha, je vysvetlená v krátkom inšpirovanom verši v knihe Žalmov takto: “Jehova (Boh) povedal môjmu Pánovi (dnes už oslávenému Ježišovi):’Seď po mojej pravici, kým ti nepoložím tvojich nepriateľov ako podnož pod nohy’.“ (Žalm 110:1) Aj keď Jehova Boh povolil (z legálnych dôvodov) Satanavi Diablovi a jeho démonom určitú moc vplyvu na ľudskú rodinu, bolo to povolené len dočasne, až kým sa nevyriešia všetky legálne otázky života!

Na druhej strane aktivita Božieho jedinečného syna, Ježiša Krista, až do jeho druhého príchodu je opísaná inšpirovanými slovami Krista ako Kráľa: “Dostal som všetku moc v nebi a na zemi. Preto choďte a robte učeníkov z ľudí všetkých národov, krstite ich v mene Otca a Syna a svätého ducha a učte ich dodržiavať všetko, čo som vám prikázal. A ja budem s vami po všetky dni až do konca tohto usporiadania sveta.“ (Matt 28:18-20) Dobrá správa o Božom večnom Kráľovstve už je známa celému ľudstvu!

Dnešné odpadlíctvo vedúceho zboru SV!

25.02.2024

Súčasné udalosti, oznámenia vedúceho zboru Strážnej Veže nás priviedli k rozhodnutiu, že nemôžeme podporiť to, čo považujeme za odpadnutie od pravého uctievania, ako je opísané v Biblii Ježišom Kristom a ako sa toho kresťania v prvom storočí stránili! Dokonca aj biblické princípy, ako boli vyučované a publikované pred COVID 19, sú bez komentára alebo tiež bez [...]

Boží posledný súd začne Strážnou Vežou!

24.02.2024

Túto rýchlo sa blížiacu skutočnosť, predpovedanú mnohokrát v inšpirovaných Svätých Písmach Božími prorokmi, starovekými i kresťanskými apoštolmi a prorokmi, potvrdil i apoštol Peter vo svojom prvom liste svojim pomazaným bratom a sestrám týmito jasnými varovnými slovami: “Lenže, nech nikto z vás netrpí ako vrah, zlodej, zločinec alebo ako ten, čo sa mieša do [...]

Kto je vedúci zbor Jehovových svedkov?

17.02.2024

Vedúci zbor Jehovových svedkov v súčasnosti tvorí deväť mužov, ktorí tvrdia, že sú pomazanými služobníkmi Boha Jehovu. Dali si zodpovednosť za to, aby dávali vedenie a podnety k dielu Kráľovstva Ježiša Krista. Hovoria o sebe ako o Vernom a Rozvážnom Otrokovi z jedného z podobenstiev Ježiša Krista. ( Mat. 24:14, 45–47; Zjavenie 12:17) Vedúci zbor tvrdí, že vo [...]

operácia, Rooseveltova nemocnica

V Rooseveltovej nemocnici urobili päťtisícu roboticky asistovanú operáciu

29.02.2024 16:47

Jubilejný pacient bol 74-ročný pán Milan z Banskej Bystrice. Roboticky asistovanú operáciu mal dvakrát.

Notebook / Mobil / Internet /

Polícia obvinila štyri osoby, ktoré na internete mámili od ľudí peniaze cez vymyslený ženský profil

29.02.2024 16:21

Obvinení viedli s osobami komunikáciu so sexuálnou tematikou. V prípade dokázania viny im hrozí až na desať rokov väzenia.

Peter Kotlár

Kotlár odmieta porušenie zákona, jeho konateľstvo vo firme má riešiť výbor

29.02.2024 16:07

Poslanec SNS odmieta, že by porušil zákon.

Rudolf Huliak

Matovičovci vyzývajú Huliaka, aby sa vzdal mandátu poslanca pre slová o zastrelení hovorcu hnutia

29.02.2024 15:33

Podľa hnutia by sa poslanec SNS mal ospravedlniť a odovzdať zbrojný preukaz a zbrane.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 77
Celková čítanosť: 109390x
Priemerná čítanosť článkov: 1421x

Autor blogu

Kategórie