Založ si blog

Použije prefíkanosť aj klam, aby uspel!

Čo sa týka Britského Impéria, ktoré dnes skryte vládne celému svetu a ženie ho do svojho peňažného a politického otroctva vrátane takých opatrení, ako je pandémia a burcovanie národov do tretej svetovej vojny, biblické proroctvo to predpovedalo pred viac ako 2 500 rokmi v knihe Božieho proroka Daniela touto inšpirovanou správou:

“Ku koncu ich kraľovania, zlo priestupníkov dosiahne vrchol, keď povstane krutého výzoru kráľ, bude rozumieť záhadným výrokom. Získa veľkú moc, no nie vlastnou silou. On prinesie neobyčajnú skazu, a bude úspešný, bude konať účinne. A zničí mocných i národ svätých. Úspech dosiahne podvodom a ľsťou. A bude sa v srdci vyvyšovať a v čase bezpečia zničí mnohých. Postaví sa tak dokonca proti Kniežaťu kniežat, ale bude zlomený bez ľudského zásahu.” – Daniel 8:23-25.

V posledných rokoch sme boli vystavení podvodom vo veľkom meradle. V USA boli posledné prezidentské voľby otvorene ukradnuté. Celý svet bol oklamaný, aby uvalil nezmyselné blokády a prijal potenciálne smrtiace vakcíny. Pravdovravci boli, ale aj sú prenasledovaní, deplatformovaní, a aj horší. Existuje staré príslovie, že prvou obeťou vojny je pravda. 

Táto axióma sa ukázala ako pravdivá, pretože všetko o vojne na Ukrajine, a teraz v Palestíne, ktoré prichádza z mainstreamových médií, je lož. A fujavica klamstiev teraz priviedla popredné svetové jadrové mocnosti na pokraj otvoreného konfliktu. No lenže teraz, keď je ukrajinská armáda vyhladená na bojisku, môžeme očakávať, že Amerika bude prinútená spáchať národnú samovraždu ponorením do vojny s Ruskom i Čínou.

Kto aj dnes skutočne kontroluje svet!

30.11.2023

Napriek inšpirovaným (absolútne pravdivým) slovám apoštola Ježiša Krista, Jána, v jeho prvom liste: “Vieme, že pochádzame z Boha, ale celý svet je v moci toho zlého (Satana Diabla).” (1. Jána 1:19), musíme si uvedomiť, že Stvoriteľ vesmíru a všetkého života v ňom, Jehova Boh, a zároveň aj jeho teraz už nesmrteľný syn, Ježiš Kristus, ktorému bola zverená [...]

Druhá šelma Zjavenia vychádza zo zeme!

23.11.2023

“Potom som videl iné divé zviera, ako vystupuje zo zeme. Malo dva rohy ako baránok, ale hovorilo ako drak. Má všetku právomoc toho prvého divého zvieraťa a vykonáva ju pred jeho očami. Núti zem a jej obyvateľov, aby uctievali prvé divé zviera, ktorého smrteľná rana sa zahojila. Robí veľké znamenia, dokonca spôsobuje, aby pred zrakom ľudí zostupoval z neba [...]

Historický vznik súčasnej Palestíny-čanov

12.11.2023

Moderný názov Palestína je odvodený z latinských, aj z gréckych slov, čo vedie ďalej k hebrejskému slovu pre „Filistia“. Niektoré preklady Biblie v arabčine používajú slovo pre „filištínov“, ktoré sa dá ľahko zameniť so slovom pre moderných Palestínčanov, ktorí dnes žijú na území Gazi. Dnešná arabská verzia však používa iné arabské slovo-výraz, čím [...]

šimkovičová

PS podalo podnet na Šimkovičovú za účinkovanie v internetovej televízii. Ministerka obvinenie odmieta

07.12.2023 16:19

Ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová (nominantka SNS) má svojím vystupovaním vo vysielaní TV Slovan porušovať zákon. Myslí si to Progresívne Slovensko

sneh, počasie, vernár

Husté sneženie spôsobilo na strednom Slovensku energetickú kalamitu

07.12.2023 15:32

Bez elektrického prúdu sa ocitlo viac ako deväťtisíc odberných miest.

Pásmo Gazy, izraelská armáda

Na novinárov v Libanone strieľal v polovici októbra izraelský tank

07.12.2023 15:02

Z vyšetrovania októbrového útoku na novinárov na juhu Libanonu vyplýva, že ich pravdepodobne zasiahol tankový granát izraelskej armády.

Žilinka

Žilinka nenamieta zrušenie špeciálnej prokuratúry. Chystá pracovnú skupinu, ktorá dohliadne na zmeny

07.12.2023 14:26

Vládou schválený legislatívny návrh týkajúci sa postavenia Úradu špeciálnej prokuratúry je podľa Generálnej prokuratúry obsahovo komplexný a vykonateľný.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 92981x
Priemerná čítanosť článkov: 1388x

Autor blogu

Kategórie