Založ si blog

Očakávame druhý príchod Ježiša Krista 2

Druhý príchod Ježiša Krista, stále ešte v budúcnosti, je neoddeliteľne spojený s takými niekoľkými udalosťami, ktoré budú charakterizovať koniec tohoto pozemského súčasného nespravodlivého a neľudského systému vecí, pod kontrolou Božieho a nášho najväčšieho nepriateľa, spurného nebeského cherubína, ktorý sa stal Satanom Diablom:

“Nech sa vaše srdce neznepokojuje. Verte v Boha a verte aj vo mňa. V dome môjho Otca je veľa miesta na bývanie. Keby to bolo inak, povedal by som vám to. A odchádzam, aby som vám pripravil miesto. Keď odídem a pripravím vám miesto, prídem opäť a prijmem vás k sebe, aby ste boli aj vy tam, kde som ja.” – Ján 14:1-3.

S druhým príchodom Ježiša Krista začne súd Jehovu Boha, cez jeho syna, nebeského kráľa, ktorý podľa slov apoštola Petra začne s Božím národom! Zároveň Satan Diabol s jeho démonmi bude zvrhnutý na Zem! Tak začne Veľké Súženie, ktoré bude skrátene na úkor Božích pomazaných duchovných synov, ktorí budú oznamovať správu svetu počas troch rokov aj pol!

Táto udalosť bola predpovedaná Kristom slovami: “Nie je vašou vecou poznať časy alebo obdobia, ktoré určil Otec vo svojej právomoci. Ale keď na vás príde svätý duch, dostanete moc, ale potom mi budete svedkami v Jeruzaleme, a aj v celej Judei a Samárii a až v najvzdialenejších končinách zeme.” – Skutky 1:7, 8. Ako odpoveď na usmrtenie jeho 7 000 pomazaných synov, Jehova prinesie Armagedon!

Kedy už začne biblický čas konca!

21.09.2023

Biblický čas konca je pomenovaný starovekými Božími prorokmi ako Deň Jehovu Boha, ale od čias Ježiša Krista ho poznáme ako Deň nášho Pána, ktorý bol zjavený apoštolovi Jánovi a opísaný v jeho inšpirovanej biblickej knihe Zjavenie týmito slovami: “Pod vplyvom ducha som sa dostal do Pánovho dňa, počul som za sebou silný hlas, ktorý znel ako zvuk trúbky a hovoril: [...]

Očakávame druhý príchod Ježiša Krista

04.09.2023

“Aj Kristus sa obetoval iba raz, aby niesol hriechy mnohých. Keď sa zjaví po druhý raz, nebude to už preto, aby odstránil hriech, ale zjaví sa tým, ktorí ho vrúcne očakávajú, aby ich zachránil.” – Hebrejom 9:28. Ježiš Kristus opakovane vyhlásil, že sa vráti. (Lukáš 18:8; Ján 14:2, 3) Urobil to nielen priamymi vyjadreniami, ale tiež aj prostredníctvom [...]

Základy summitu OSN na rok 2024

26.08.2023

Inými slovami sa už rozhodlo, ako bude fungovať celosvetová vláda pod taktovkou OSN v krátkej budúcnosti, a ohľadne tohoto rozhodnutia, o nás všetkých, bez nás všetkých, už bola dopredu vybudovaná aganda o tom, ako to bude fungovať a v celku vyzerať: 75. výročie Organizácie Spojených národov sa v júni r. 2020 pripomenulo vyhlásením členských štátov, ktoré [...]

Dmitrij Peskov

Kremeľ reaguje na slovenské voľby: Je absurdné označovať Fica za proruského

02.10.2023 13:19

Slovenskú stranu Smer je absurdné označovať za proruskú. Vyhlásil to v pondelok hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

fakultná nemocnica, prešov, lekári, štrajk

Polícia vyšetruje konflikt pacientov v prešovskej nemocnici

02.10.2023 13:11

50-ročný pacient z obce Chminianske Jakubovany sa opakovane vyhrážal 75-ročnému pacientovi z Chmeľova, že ho zabije a že nedožije rána.

kollár, orosz

Predseda parlamentu Kollár si prevzal zápisnicu o výsledku parlamentných volieb: Hlasovanie bolo korektné, žiadne falšovanie sa nedialo

02.10.2023 13:00

Predseda Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán Ladislav Orosz odovzdal zápisnicu o výsledku volieb do NR SR.

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 82549x
Priemerná čítanosť článkov: 1310x

Autor blogu

Kategórie