Založ si blog

Nebudete vlastniť nič a budete šťastní!

Čo môže prinútiť ľudí rôznych národností, vierovyznaní, profesií a sociálneho postavenia z celého sveta, aby sa dobrovoľne spojili na jednej platforme? Čo môže prinútiť všetkých zástupcov 180 krajín, aby každý deň pracovali ako dobrovoľníci na príprave až takéhoto komplexného podujatia? 

Globálna kríza: vojny, epidémie, hrozby hladovania a masového vymierania. Zdá sa vám takýto dôvod dostatočne dôležitý? A to je len špička smrteľného „ľadovca“, ktorý sa črtá. Posledná vojna ľudstva je vojnou proti klíme, ktorá zabíja chudobných aj bohatých všade na svete. 

Už prebieha, berie životy miliónov ľudí, ničí všetko, čo mu stojí v ceste. Pre účastníkov otvoreného medzinárodného online fóra Global Crisis. Naše prežitie je v jednote! Tieto dôvody stačili na to, aby sme dali bokom rozpory a zjednotili sa v záujme informovania celého obyvateľstva Zeme! 

Bez sponzorov, bez reklamy, bez skrytej agendy. Sme umelo rozdelení a nútení bojovať proti sebe. Životu roztriešteného ľudstva hrozí bezprostredná hrozba zničenia. Účastníci Fóra si to uvedomujú, odborníci Fóra to potvrdia vedeckými faktami a očití svedkovia sa podelia o svoje skúsenosti. 

Všetky fakty odzneli počas živého vysielania, 12. novembra 2022, ale so simultánnym tlmočením do 150 jazykov! Ak vo vás ešte zostal zdravý rozum, pridajte sa do fóra! Ak ste pripravení vziať späť zodpovednosť za svoj život, ktorý ste vždy márne presúvali na politikov, majte odvahu!

A dozviete sa pravdu! Našou hlavnou úlohou je dnes vyhnúť sa klimatickej katastrofe, pochopiť skutočný rozsah a príčiny svetových kríz a napokon zvážiť praktické riešenia a východiská zo situácie! Informácia je v súlade s motom K Schwaba: Nebudete vlastniť nič a budete šťastní! 

Pravá tvorivá spoločnosť sa už formuje!

12.11.2022

Dnes už nesmrteľný nebeský kráľ, počas svojho krátkeho pobytu na Zemi v prvom storočí nášho letopočtu ako dokonalý muž, Ježiš Kristus, pred vstupom na nebesia po svojej smrti a potom vzkriesení, a zasadnutím po pravej ruke svojho nebeského Otca, zároveň Stvoriteľa všetkého, povedal svojim apoštolom a učeníkom: “Dostal som všetku moc v nebi a na zemi. [...]

Dôvod digitálnej meny centrálnych bánk!

20.10.2022

Dôvodom digitálnej meny centrálnych bánk dnes je, aby umožnili vládam v skutočnosti kontrolovať, na čo ľudia celosvetovo míňajú svoje osobné peniaze, tak priznáva oficiálny predstaviteľ MMF (Medzinárodného Monetárneho Fondu). Ale i tiež vo svojom prejave na výročnom stretnutí MMF i Svetovej banky 15. októbra zástupca generálneho riaditeľa Bo Li povedal, že CBDC by [...]

Úžasná zodpovednosť Božieho strážcu!

09.10.2022

“Syn človeka, ustanovil som ťa za strážcu izraelského ľudu. Keď budeš počuť slovo z mojich úst, odovzdáš im odo mňa varovanie. Keď poviem niekomu zlému: ‚A ty určite zomrieš,‘ ale ty ho nebudeš varovať a neupozorníš ho, aby zanechal svoj skazený spôsob života a zostal žiť, ten človek zomrie pre svoju vinu, lebo je zlý, ale za jeho smrť budem brať na [...]

Tvrdošín

Na Slovensku sme unikátom, hovoria Tvrdošínčania

26.11.2022 10:00

Mnohí miestni si na čele radnice iného človeka, ako súčasného primátora, predstaviť nevedia. Iní by tam zase radi videli „novú krv“.

Ivan Šaško, primátor, Tvrdošín

Neporaziteľný primátor Tvrdošína Šaško „vládne“ desiatky rokov. Má na to špeciálny recept?

26.11.2022 10:00

Tvrdí, že nabudúce už kandidovať neplánuje, no v podobnom duchu sa vyjadroval aj pred štyrmi rokmi. „Človek nikdy nevie,“ podotkol s úsmevom.

Australia Spencer Tunick, rakovina kože, sydney

Na pláži v Sydney sa vyzlieklo 2 500 ľudí, aby upozornili na rakovinu kože

26.11.2022 09:34

Počet účastníkov sa viac-menej zhoduje s počtom ľudí, ktorí v Austrálii ročne zomrú v súvislosti s rakovinou kože.

dom, zničený dom, Avdijivka, Donecko

Avdijivka je symbolom ruského zlyhania na Donbase. Vo vojne vás nezabijú náhodou, náhodou prežijete, vraví Anatolij

26.11.2022 08:55

Moskva - ktorá má problémy zvíťaziť vo vojne, ktorú rozpútala na Ukrajine - využíva zimu ako zbraň.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 15566x
Priemerná čítanosť článkov: 1038x

Autor blogu

Kategórie