Založ si blog

Nebudete vlastniť nič a budete šťastní!

Čo môže prinútiť ľudí rôznych národností, vierovyznaní, profesií a sociálneho postavenia z celého sveta, aby sa dobrovoľne spojili na jednej platforme? Čo môže prinútiť všetkých zástupcov 180 krajín, aby každý deň pracovali ako dobrovoľníci na príprave až takéhoto komplexného podujatia? 

Globálna kríza: vojny, epidémie, hrozby hladovania a masového vymierania. Zdá sa vám takýto dôvod dostatočne dôležitý? A to je len špička smrteľného „ľadovca“, ktorý sa črtá. Posledná vojna ľudstva je vojnou proti klíme, ktorá zabíja chudobných aj bohatých všade na svete. 

Už prebieha, berie životy miliónov ľudí, ničí všetko, čo mu stojí v ceste. Pre účastníkov otvoreného medzinárodného online fóra Global Crisis. Naše prežitie je v jednote! Tieto dôvody stačili na to, aby sme dali bokom rozpory a zjednotili sa v záujme informovania celého obyvateľstva Zeme! 

Bez sponzorov, bez reklamy, bez skrytej agendy. Sme umelo rozdelení a nútení bojovať proti sebe. Životu roztriešteného ľudstva hrozí bezprostredná hrozba zničenia. Účastníci Fóra si to uvedomujú, odborníci Fóra to potvrdia vedeckými faktami a očití svedkovia sa podelia o svoje skúsenosti. 

Všetky fakty odzneli počas živého vysielania, 12. novembra 2022, ale so simultánnym tlmočením do 150 jazykov! Ak vo vás ešte zostal zdravý rozum, pridajte sa do fóra! Ak ste pripravení vziať späť zodpovednosť za svoj život, ktorý ste vždy márne presúvali na politikov, majte odvahu!

A dozviete sa pravdu! Našou hlavnou úlohou je dnes vyhnúť sa klimatickej katastrofe, pochopiť skutočný rozsah a príčiny svetových kríz a napokon zvážiť praktické riešenia a východiská zo situácie! Informácia je v súlade s motom K Schwaba: Nebudete vlastniť nič a budete šťastní! 

SV napodobňuje najkritizovanejšiu Vieru!

14.07.2024

No predsa tú vieru, ktorú tvrdo kritizovala počas asi 150 rokov – celosvetové Kresťanstvo! A počas toho istého času ho predstavovali ako protiobraz neverného starovekého Izraela, až do času vydania knihy Čisté Uctievanie, kde sa priznali, že spoločnosť Strážna Veža, sú v skutočnosti protiobrazom neverného starovekého Izraela! Ako? V knihe Čisté Uctievanie na [...]

Obsahuje Starý Zákon mystické pravdy?

20.04.2024

Mylná predstava, napríklad podľa kabalistov je, že Tóra alebo Mojžišovský Zákon obsahuje skryté posolstvá Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom. Skutočnosť je diametrálne iná, podľa inšpirovaných slov samého Mojžiša, ktorý zaznamenal Tóru, a uviedol, že jej posolstvo je jasné a prístupné všetkým, nie je skryté v nejakom mystickom kóde: “Tieto [...]

Vedúci zbor Strážnej Veže nepozná hanbu!

18.04.2024

Uplynuli štyri roky, odkedy sa pandémia rozpútala ako zásterka na napumpovanie biliónov do finančného systému, ktorý vybuchol v septembri 2019. Potom už vyvinuté vakcíny boli uvedené na trh v roku 2021. Možno jednoznačne povedať, že vakcíny, čo Strážna Veža bezvýhradne podporila, nie sú ani bezpečné, ani účinné. A nielenže tieto injekcie nezabránili infekcii alebo [...]

Dúbravka / Fedáková ulica / Polícia / Policajná páska / Kriminalisti /

Pri bytovom dome v bratislavskom Ružinove našli mŕtvu ženu

15.07.2024 09:40

Jej totožnosť polícia zatiaľ nepozná.

Donald Trump

Republikáni vymenujú Trumpa za svojho kandidáta do volieb. Exprezident po atentáte prepísal svoj prejav

15.07.2024 09:21

Trump po pokuse o atentát prepísal svoj prejav na nominačný zjazd republikánov.

parlament, NR SR

Mimoriadna letná schôdza NR SR: Koalícia opravuje Trestný zákon, opozícia hovorí o babráctve

15.07.2024 09:00

Poslanci sa zídu v poslaneckých mimoriadne aj v lete.

búrky, Horehronie, supercela, Brezno, mReportér

Na juhu 36 stupňov na východe silné búrky: Pre Slovensko platia výstrahy prvého a druhého stupňa

15.07.2024 08:42

Vyskytnúť sa môžu aj krúpy. Varovanie platí do 18. hodiny.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 132397x
Priemerná čítanosť článkov: 1576x

Autor blogu

Kategórie