Založ si blog

Základy summitu OSN na rok 2024

Inými slovami sa už rozhodlo, ako bude fungovať celosvetová vláda pod taktovkou OSN v krátkej budúcnosti, a ohľadne tohoto rozhodnutia, o nás všetkých, bez nás všetkých, už bola dopredu vybudovaná aganda o tom, ako to bude fungovať a v celku vyzerať:

75. výročie Organizácie Spojených národov sa v júni r. 2020 pripomenulo vyhlásením členských štátov, ktoré zahŕňalo 12 zastrešujúcich záväzkov, lenže spolu so žiadosťou generálnemu tajomníkovi o odporúčania na riešenie súčasných aj budúcich výziev. 

V septembri r. 2021 generálny tajomník zareagoval svojou správou Naša spoločná agenda, ktorá bola varovným signálom s cieľom urýchliť implementáciu cieľov trvalo udržateľného rozvoja a podporiť záväzky obsiahnuté v deklarácii výročia OSN 75. 

V niektorých prípadoch návrhy riešili medzery, ktoré sa objavili od roku 2015 a ktoré si už vyžadovali nové medzivládne dohody. Správa preto vyzývala na Summit budúcnosti vytvoriť nový konsenzus o pripravenosti na budúcnosť, ktorá je plná rizík, i príležitostí!

Valné zhromaždenie privítalo predloženie „bohatej a zásadnej“ správy a súhlasilo s tým, že samit sa bude konať 22. – 23. septembra 2024, ktorému bude predchádzať stretnutie ministrov v roku 2023. Plán bude schválený akčným paktom pre všetky vlády sveta!

https://www.un.org/en/common-agenda/summit-of-the-future

Kedy už začne biblický čas konca!

21.09.2023

Biblický čas konca je pomenovaný starovekými Božími prorokmi ako Deň Jehovu Boha, ale od čias Ježiša Krista ho poznáme ako Deň nášho Pána, ktorý bol zjavený apoštolovi Jánovi a opísaný v jeho inšpirovanej biblickej knihe Zjavenie týmito slovami: “Pod vplyvom ducha som sa dostal do Pánovho dňa, počul som za sebou silný hlas, ktorý znel ako zvuk trúbky a hovoril: [...]

Očakávame druhý príchod Ježiša Krista 2

16.09.2023

Druhý príchod Ježiša Krista, stále ešte v budúcnosti, je neoddeliteľne spojený s takými niekoľkými udalosťami, ktoré budú charakterizovať koniec tohoto pozemského súčasného nespravodlivého a neľudského systému vecí, pod kontrolou Božieho a nášho najväčšieho nepriateľa, spurného nebeského cherubína, ktorý sa stal Satanom Diablom: “Nech sa vaše srdce [...]

Očakávame druhý príchod Ježiša Krista

04.09.2023

“Aj Kristus sa obetoval iba raz, aby niesol hriechy mnohých. Keď sa zjaví po druhý raz, nebude to už preto, aby odstránil hriech, ale zjaví sa tým, ktorí ho vrúcne očakávajú, aby ich zachránil.” – Hebrejom 9:28. Ježiš Kristus opakovane vyhlásil, že sa vráti. (Lukáš 18:8; Ján 14:2, 3) Urobil to nielen priamymi vyjadreniami, ale tiež aj prostredníctvom [...]

zochova, nehoda

Rok od tragédie na Zochovej. Staromestskú ulicu pre pietnu spomienku v pondelok večer uzavrú

02.10.2023 12:19

Auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených.

adam puškár, daniel tupý

Adam Puškár z kauzy vraždy študenta Daniela Tupého zostáva vo väzbe

02.10.2023 11:53

Súd rozhodoval o ďalšom trvaní väzby po tom, ako bola na Puškára podaná obžaloba pre trestný čin vraždy spolupáchateľstvom.

vojna na Ukrajine, ukrajinský tankista

Ukrajinský tankista volal do Ruska kvôli oprave ukoristeného tanku. Sadli im na lep

02.10.2023 11:50

Ukrajinský tankista telefonoval kvôli pokazenému ukoristenému ruskému tanku na technickú podporu do ruskej fabriky.

fico, pellegrini

Politológ Koziak: Koalícia so Smerom by pochovala Pellegriniho Hlas

02.10.2023 11:31

Väčšina predsedníctva Hlasu preferuje koalíciu práve so stranou Roberta Fica.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 82545x
Priemerná čítanosť článkov: 1310x

Autor blogu

Kategórie