Založ si blog

Základy summitu OSN na rok 2024

Inými slovami sa už rozhodlo, ako bude fungovať celosvetová vláda pod taktovkou OSN v krátkej budúcnosti, a ohľadne tohoto rozhodnutia, o nás všetkých, bez nás všetkých, už bola dopredu vybudovaná aganda o tom, ako to bude fungovať a v celku vyzerať:

75. výročie Organizácie Spojených národov sa v júni r. 2020 pripomenulo vyhlásením členských štátov, ktoré zahŕňalo 12 zastrešujúcich záväzkov, lenže spolu so žiadosťou generálnemu tajomníkovi o odporúčania na riešenie súčasných aj budúcich výziev. 

V septembri r. 2021 generálny tajomník zareagoval svojou správou Naša spoločná agenda, ktorá bola varovným signálom s cieľom urýchliť implementáciu cieľov trvalo udržateľného rozvoja a podporiť záväzky obsiahnuté v deklarácii výročia OSN 75. 

V niektorých prípadoch návrhy riešili medzery, ktoré sa objavili od roku 2015 a ktoré si už vyžadovali nové medzivládne dohody. Správa preto vyzývala na Summit budúcnosti vytvoriť nový konsenzus o pripravenosti na budúcnosť, ktorá je plná rizík, i príležitostí!

Valné zhromaždenie privítalo predloženie „bohatej a zásadnej“ správy a súhlasilo s tým, že samit sa bude konať 22. – 23. septembra 2024, ktorému bude predchádzať stretnutie ministrov v roku 2023. Plán bude schválený akčným paktom pre všetky vlády sveta!

https://www.un.org/en/common-agenda/summit-of-the-future

SV napodobňuje najkritizovanejšiu Vieru!

14.07.2024

No predsa tú vieru, ktorú tvrdo kritizovala počas asi 150 rokov – celosvetové Kresťanstvo! A počas toho istého času ho predstavovali ako protiobraz neverného starovekého Izraela, až do času vydania knihy Čisté Uctievanie, kde sa priznali, že spoločnosť Strážna Veža, sú v skutočnosti protiobrazom neverného starovekého Izraela! Ako? V knihe Čisté Uctievanie na [...]

Obsahuje Starý Zákon mystické pravdy?

20.04.2024

Mylná predstava, napríklad podľa kabalistov je, že Tóra alebo Mojžišovský Zákon obsahuje skryté posolstvá Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom. Skutočnosť je diametrálne iná, podľa inšpirovaných slov samého Mojžiša, ktorý zaznamenal Tóru, a uviedol, že jej posolstvo je jasné a prístupné všetkým, nie je skryté v nejakom mystickom kóde: “Tieto [...]

Vedúci zbor Strážnej Veže nepozná hanbu!

18.04.2024

Uplynuli štyri roky, odkedy sa pandémia rozpútala ako zásterka na napumpovanie biliónov do finančného systému, ktorý vybuchol v septembri 2019. Potom už vyvinuté vakcíny boli uvedené na trh v roku 2021. Možno jednoznačne povedať, že vakcíny, čo Strážna Veža bezvýhradne podporila, nie sú ani bezpečné, ani účinné. A nielenže tieto injekcie nezabránili infekcii alebo [...]

Dúbravka / Fedáková ulica / Polícia / Policajná páska / Kriminalisti /

Pri bytovom dome v bratislavskom Ružinove našli mŕtvu ženu

15.07.2024 09:40

Jej totožnosť polícia zatiaľ nepozná.

Donald Trump

Republikáni vymenujú Trumpa za svojho kandidáta do volieb. Exprezident po atentáte prepísal svoj prejav

15.07.2024 09:21

Trump po pokuse o atentát prepísal svoj prejav na nominačný zjazd republikánov.

parlament, NR SR

Mimoriadna letná schôdza NR SR: Koalícia opravuje Trestný zákon, opozícia hovorí o babráctve

15.07.2024 09:00

Poslanci sa zídu v poslaneckých mimoriadne aj v lete.

búrky, Horehronie, supercela, Brezno, mReportér

Na juhu 36 stupňov na východe silné búrky: Pre Slovensko platia výstrahy prvého a druhého stupňa

15.07.2024 08:42

Vyskytnúť sa môžu aj krúpy. Varovanie platí do 18. hodiny.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 132386x
Priemerná čítanosť článkov: 1576x

Autor blogu

Kategórie