Založ si blog

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali.

Čierna mágia, ktorá je tiež známa ako temná mágia, sa tradične vzťahuje na použitie nadprirodzených síl alebo mágie na zlé a sebecké účely, konkrétne na sedem magických umení zakázaných kánonickým biblickým zákonom, ako to vysvetlil Johannes Hartlieb v roku 1456. V roku 1597 kráľ Jakub VI. a I. vydal spisovne pojednanie Daemonologie!

Bola to dizertačná práca popisujúca súčasnú nekromanciu a historické vzťahy medzi rôznymi metódami veštenia používanými v čiernej mágii. A táto kniha je považovaná za jeden z hlavných zdrojov, ktoré W. Shakespeare použil pri napísaní Macbetha. A počas svojho štipendijného obdobia poskytol A. E. Waite komplexný prehľad praktík čiernej mágie, rituálov a tradícií v knihe The Book of Ceremonial Magic.

Lenže za posledných niekoľko dekád sa ukázalo, že literatúra Strážnej veže obsahuje groteskné, satanské, podprahové obrazy, aj mnohé nespočetné okultné symboly. A tak podľa dôkazov prítomných v mnohých webových stránkach a publikáciach spoločnosti Strážna Veža, podprahové umelecké vyobrazenia sa stali oveľa sofistikovanejšími ako nemotorné amatérske obrazy!

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

Kráľ Karol III chce urýchliť Veľký Reset!

06.05.2023

Kráľ Charles III plánuje urýchliť Veľký Reset a ďalšie globalistické ciele. Kráľ Karol III, ktorý má byť korunovaný za britského panovníka 6. mája, plánuje urýchliť ciele, ktoré jeho ďalší globalistickí spolupracovníci predložili. Nie je žiadnym tajomstvom, že panovník podporuje programy na zmiernenie zmeny klímy, čo ho radí do rovnakej kategórie ako [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60355x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie