Založ si blog

Vládnem ako kráľovná a nie som vdova!

Tento článok je pokračovanie minulého článku pod menom “Kto je dnes skutočne Veľký Babylon!” z 13. Marca 2023. Citácie boli z knihy Zjavenie, kapitola 18, verše 2, 3, a 4. Meno Veľký Babylon je označené ako ‘záhadné meno‘ a je adreovaný v mužskom rode, keď sa o ňom hovorí ako o ‘veľkom meste’, ale v ženskom rode, keď je adresovaný ako ‘prostitútka’! Spoločnosť SV ho definuje ako ‘svetové impérium falošného náboženstva’, ale bližšie štúdium tohoto ‘záhadného mesta’, v skutočnosti záhadného ‘Veľkého Mesta‘ nám prezrádza, že sa jedná o anti-typický duchovný Jeruzalém, ktorý vlastne v očiach Stvoriteľa, Jehovu Boha, bol Veľké Mesto, pretože to bolo jediné mesto na celej Zemi, ktoré nieslo meno Veľkého Boha! Apoštol Ján informuje:

“A počul som iný hlas z neba, ktorý volal: ‚Vyjdite z neho, ľud môj, aby ste aj vy neniesli vinu za jeho hriechy a aby vás nepostihol rovnaký trest. Lebo všetky jeho hriechy sa nahromadili až po nebo a Boh si spomenul na jeho zlé skutky. Urobte mu to, čo on robil iným, a odplaťte mu to dvojnásobne. Namiešajte mu do pohára dvojnásobok toho, čo dával piť iným. Do akej miery sa sám oslavoval a žil v nehanebnom prepychu, do takej miery mu dajte trápenie a smútok. Lebo si v srdci hovorí: ‚Vládnem ako kráľovná, nie som vdova a nikdy nebudem smútiť.‘Preto ho v jednom dni zasiahnu rany: smrť, smútok a hlad. A bude spálený ohňom, lebo Boh Jehova, ktorý ho odsúdil, je silný‘.” – Zjavenie 18:4-8.

Svetová spoločnosť Strážna Veža, pod vedením Vedúceho Zboru Svedkov Jehovových, pozostávajúci dnes z 9 členov takzvaných pomazaných bratov Krista a adoptovaných synov Jehovu Boha, sa predstavuje celému svetu ako pozemská časť Božej nebeskej organizácie, či jeho ‘manželky’, oproti Božej minulej ‘manželky‘ (Galatským 4:24) vo forme starodáveho národa Izraela, s ktorým sa ‚rozviedol‘ po tom, ako zavraždili jeho jednosplodeného syna, Ježiša Krista! Napriek tomu, že verejne prehlasuje, že ‘vládne ako kráľovná a nie je vdova a nikdy nebude smútiť’, bude súdená ako ‘prostitútka‘ pre svoje tajné členstvo v OSN počas asi 10 rokov od roku 1991 až do roku 2001, keď to bolo verejne ukázané v časopise Guardian v Spojenom Kráľovstve, okrem iných priestupkov!     

A hlas Božieho anjela (ktorý má veľkú moc a jeho sláva osvietila zem – Zjav. 18:1), v tom prípade archanjela Michaela, žijúceho na Zemi pred asi 2 000 rokmi ako dokonalý muž z Nazaretu, Ježiša Krista, povzbudivo volá k Božiemu národu, jeho verným členom, ktorí boli ‘uväznení‘ v Spoločnosti Strážna Veža, pod kontrolou Vedúceho Zboru (ako ‘kráľi‘ a ich pomocných starších ‘princov’) celosvetového spočenstva: “Vyjdite z neho, ľud môj, aby ste aj vy neniesli vinu za jeho hriechy a aby vás nepostihol rovnaký trest. Lebo jeho hriechy sa nahromadili až po nebo a Boh si spomenul na jeho zlé skutky…lebo v tom meste sa našla krv prorokov, svätých a všetkých, ktorí boli zabití na zemi.“ – Zjavenie 18:4-24.

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60357x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie