Založ si blog

Prichádza 7 000 pomazaných Kristov!

Túto budúcu skutočnosť prezentuje apoštol Ján inšpirovanými slovami vo svojej knihe: “V tú hodinu nastalo veľké zemetrasenie a desatina mesta sa zrútila. Pri zemetrasení zahynulo 7 000 ľudí. Ostatní sa veľmi naľakali a vzdali slávu nebeskému Bohu.” – Zjavenie 11:13.

Zemetrasenie pripomína to, čo sa stalo usmrtením Božieho syna Ježiša Krista v prvom storočí židovskými a rímskymi vládcami v roku 33 n.l. v Jeruzaléme podľa starovekých izraelských proroctiev ako naplnenie prvého biblického proroctva v Prvej Mojžišovej knihe 3:15.

‘Semeno ženy‘ v nej spomenuté pozostáva zo 144 000 vykúpených nedokonalých ľudí a adoptovaných synov Jehovu Boha v spojení s jeho dokonalým synom, po jeho vzkriesení do pozície nesmrteľného boha, ktorý dostal všetkú moc na nebi i na Zemi – Matúš 28:18; Ján 1:1.

Počas asi 2 000 rokov si Zvrchovaný Vládca vesmíru volil členov ‘semena ženy’ a pred druhým príchodom Krista bude na Zemi pomazaný ostatok ‘semena ženy‘ v počte asi 7 000, podľa horecitovaného inšpirovaného biblického verša v knihe Zjavenie od apoštola Jána.

V rýchlo prichádzajúcom druhom príchode Krista (Hebrejom 9:28), keď oslávi svojich verných 7 000 pomazaných bratov (Kristov), tí budú svedčiť vodcom sveta, že uvideli osláveného Krista v jeho nebeskej sláve, čo povedie k ich smrti po 3 1/2 rokoch!  

Čierna mágia a podprahové vyobrazenia!

17.05.2023

Po zvážení histórie mnohých podprahových experimentov už vidíme, že podprahové vyobrazenia nie sú len čierna mágia – je v tom až skutočná veda! Bez ohľadu na to, ako veľmi chceme mať svoje reakcie pod kontrolou, no ak im budeme vystavení, tak budeme podliehať ich vonkajším vplyvom, i bez toho, aby sme si to vôbec osobne uvedomovali. Čierna mágia, ktorá je tiež [...]

Malé zamyslenie sa nad dnešnými ľuďmi

12.05.2023

Ako by some mohli opísať, charakterizovať ľudí, ktorí strávia hodiny a hodiny počúvaním a čítaním a sledovaním nespočetných TV relácií o niečom, čo im nevysvetlí nič, zatiaľ čo budú absolútne ignorovať niekoho, kto vie všetko? Tá osoba, ten človek, ktorý vie všetko, už to i o sebe povedal, a bolo to napísané, akoby večne vytesané do kamenných tabuliek, [...]

Jehovovi svedkovia a islamský džihád!

06.05.2023

Prebieha „vojna“, o ktorej väčšina národov nevie. Je to „džihád“ slov a zámerov, ktorý bude zahŕňať vraždu každého živého človeka na tejto planéte. To zahŕňa aj dnes ešte nenarodených. Je to systém viery, ktorý obmedzuje spasenie na pár vzácnych ľudí. Je to celosvetová teroristická organizácia, ktorá ospravedlňuje a vydáva „hrozby smrti“ každému. [...]

cirkev, kňaz, biblia, omša, kostol, kresťania, kríž, Kristus, Ježiš

Niekoľko základných škôl v Utahu zakázalo Bibliu kvôli "vulgarite a násiliu"

03.06.2023 20:49

Zákaz prichádza v čase, keď sa konzervatívci v niektorých amerických štátoch usilujú o zákaz výučby o témach, ako sú práva komunity LGBT alebo rasová identita.

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 60364x
Priemerná čítanosť článkov: 1161x

Autor blogu

Kategórie