Založ si blog

Toto sa ale vôbec nedá vymyslieť!

Vakcíny proti Covid-19, ale aj nesprávna interpretácia vnímaných vedľajších účinkov, jasnosť o bezpečnosti vakcín a primerané myšlienky k tejto téme sú vyjadrené v nesledujúcich slovách:

V ére Covid 19 a programov masového očkovania je hnutie proti očkovaniu na celom svete v súčasnosti na vrchole všetkých čias veľmi vysoká. Veľkú časť tohto výnimočného antivakcinačného sentimentu ale možno pripísať údajným vedľajším účinkom, ktoré sa aj udržiavajú na sociálnych médiách od antivakcinačných skupín. A preto šírenie strachu a dezinformácií, ktoré šíria ľudia bez vedeckého vzdelania, aby terorizovali ľudí, aby zostali neočkovaní, nielen spôsobuje, že ľudia už zostávajú náchylní na prepuknutie vírusu, ale môže spôsobovať aj viac vedľajších účinkov pozorovaných v procese očkovania. A tento krátky prehľad ponúkne veľké údaje, ktoré môžu preukázať, že dezinformácie udržiavané antivakcinačným hnutím môžu spôsobiť viac úmrtí a vedľajších účinkov! Urobil sa mini prehľad publikovanej literatúry a zistilo sa, že duševný stres jednoznačne spôsobuje vazokonstrikciu a arteriálne zúženie krvných ciev! 

Preto, ak sú jedinci v panike, znepokojení, stresovaní alebo vystrašení z očkovania, ich telesné tepny sa zúžia a zmenšia sa približne v čase podania vakcíny. A tento biologický mechanizmus (zovretie žíl, a tepien i ciev pri duševnom strese) je najpravdepodobnejšou príčinou vzniku tých krvných zrazenín, mŕtvice, infarktu, závratov, mdloby, rozmazaného videnia, straty čuchu, ale aj chuti krátko po podaní vakcíny covidu-19. No ale extrémny psychický stres pacienta možno s najväčšou pravdepodobnosťou pripísať takejto taktike vyvolávania strachu a zároveň toho zastrašovania, ktoré používajú rôzne antivakcinačné skupiny. Cieľom tohto celého dokumentu nie je možné vylúčiť alebo ešte vysvetliť každý pozorovaný vedľajší účinok, ale je vysoko pravdepodobné, že aj mnohé zjavné vedľajšie účinky pozorované krátko po tom, čo subjekt dostal vakcínu, a mohli by byť výsledkom obmedzeného alebo preťaženého prietoku krvi pacienta z krvných ciev alebo arteriálnej zúženosti, spôsobenej emocionálnym stresom alebo placebom na základe strachu z vakcín!

Komentár na biblický text – na 1-2-2023

03.02.2023

Veľmi zaujímavý komentár ponúka Strážna veža na deň prvého februára roku 2023, keď ohľadne biblického verša v knihe Žalmov, o verši 145:18 – “Jehova je blízko tých, ktorí ho vzývajú, všetkých, ktorí ho vzývajú v úprimnosti”, prezentuje čitateľom takéto nasledujúce myšlienky a názory: ‚Jehovovi veľmi záleží na tom, aby boli všetci [...]

Komentár na biblický text – 2-3-2023

02.02.2023

Apoštol Ján vo svojom evanjéliu zaznamenal pod inšpiráciou nasledovné slová Ježiša Krista: “Ten, kto je z Boha, počúva Božie slová. Vy nepočúvate, lebo nie ste z Boha.“ – Ján 8:47. Prečítajme si krátky komentár spoločnosti Strážna veža ohľadne významu: ‘Mnohým ľuďom prekáža, že pomocou Biblie odhaľujeme falošné náboženské náuky. Duchovní učia [...]

Prichádza 7 000 pomazaných Kristov!

30.01.2023

Túto budúcu skutočnosť prezentuje apoštol Ján inšpirovanými slovami vo svojej knihe: “V tú hodinu nastalo veľké zemetrasenie a desatina mesta sa zrútila. Pri zemetrasení zahynulo 7 000 ľudí. Ostatní sa veľmi naľakali a vzdali slávu nebeskému Bohu.” – Zjavenie 11:13. Zemetrasenie pripomína to, čo sa stalo usmrtením Božieho syna Ježiša Krista v prvom [...]

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Polícia / Policajná páska /

V obci Veľký Biel došlo v noci k vražde

04.02.2023 09:05

Obeťou je 44-ročná žena. Polícia uviedla, že ide o prvú vraždu v bratislavskom kraji v tomto roku.

Richard Sulík

Sulík: Matovič mal dodržať slovo, vláda by nepadla

04.02.2023 08:19

Ak by bol Igor Matovič dodržal slovo a doručil prezidentke svoju demisiu, vláda Eduarda Hegera vôbec nemusela padnúť, tvrdí Richard Sulík.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 25789x
Priemerná čítanosť článkov: 1121x

Autor blogu

Kategórie