Založ si blog

Pravdivá tvorivá spoločnosť už v akcii!

Zmeny v ľudskej spoločnosti sa nikdy neuskutočňovali spôsobom “zdola nahor”, ale to vždy bolo “zhora nadol”! Už na samom začiatku Stvoriteľ všetkého života na nebi aj na Zemi dal úlohu svojmu prvému pozemskému synovi, Adamovi a jeho manželke: 

“A Boh ich požehnal a povedal im: ‚Buďte plodní, množte sa, naplňte zem a podmaňte si ju a vládnite nad…každým živočíchom, ktorý sa pohybuje po zemi’.“ – 1. Mojžišova 1:28. A mali ju uskutočniť pod jeho dozorom!

Netrvalo dlho, keď pod vplyvom jedného z Božích ankejov, cherubínom, podľahli jeho pokúšeniu a obaja neúposlúchli príkaz ich nebeského Otca, zjedli zo zakázaného stromu ovocie a tak prišli ako už hriešní ľudia pod jeho kontrolu!

A presne tak, ako to pokračovalo počas asi šiestich tisícročí, zmeny v živote ľudí na tejto planéte Zem sa vždy uskutočňovali tým istým spôsobom: “zhora nadol”! Napriek tomu, ich Stvoriteľ ich nenechal takto živoriť!

Cez svojho proroka Izaiáša Stvoriteľ sľubuje: “Veď tvorím nové nebesia a novú zem (novú pozemskú tvorivú spoločnosť).” – Izaiáš 65:17. Akékoľvek sľuby o tom, že “spolu vytvoríme novú spoločnosť” sú jednoducho klamlivé pre nevzdelaných ľudí sveta! 

Táto nová tvorivá spoločnosť Stvoriteľa začala s krstom a pomazaním hlavného člena “semena ženy” (1. Mo. 3:15), a skončí so zhromaždením všetkých jej členov, vrátane tých, ktorí pod výrazom “veľký zástup”, prežijú prichádzajúci Armagedon.

Nebudete vlastniť nič a budete šťastní!

13.11.2022

Čo môže prinútiť ľudí rôznych národností, vierovyznaní, profesií a sociálneho postavenia z celého sveta, aby sa dobrovoľne spojili na jednej platforme? Čo môže prinútiť všetkých zástupcov 180 krajín, aby každý deň pracovali ako dobrovoľníci na príprave až takéhoto komplexného podujatia? Globálna kríza: vojny, epidémie, hrozby hladovania a masového [...]

Pravá tvorivá spoločnosť sa už formuje!

12.11.2022

Dnes už nesmrteľný nebeský kráľ, počas svojho krátkeho pobytu na Zemi v prvom storočí nášho letopočtu ako dokonalý muž, Ježiš Kristus, pred vstupom na nebesia po svojej smrti a potom vzkriesení, a zasadnutím po pravej ruke svojho nebeského Otca, zároveň Stvoriteľa všetkého, povedal svojim apoštolom a učeníkom: “Dostal som všetku moc v nebi a na zemi. [...]

Dôvod digitálnej meny centrálnych bánk!

20.10.2022

Dôvodom digitálnej meny centrálnych bánk dnes je, aby umožnili vládam v skutočnosti kontrolovať, na čo ľudia celosvetovo míňajú svoje osobné peniaze, tak priznáva oficiálny predstaviteľ MMF (Medzinárodného Monetárneho Fondu). Ale i tiež vo svojom prejave na výročnom stretnutí MMF i Svetovej banky 15. októbra zástupca generálneho riaditeľa Bo Li povedal, že CBDC by [...]

dom, zničený dom, Avdijivka, Donecko

Avdijivka je symbolom ruského zlyhania na Donbase. Vo vojne vás nezabijú náhodou, náhodou prežijete, vraví Anatolij

26.11.2022 08:55

Moskva - ktorá má problémy zvíťaziť vo vojne, ktorú rozpútala na Ukrajine - využíva zimu ako zbraň.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Nemocnice sú pred kolapsom a Matovič dohodu s lekármi sabotuje „atómovkami“

26.11.2022 06:05

Kríza v zdravotníctve, opätovné obvinenie Petra Kažimíra, ale aj dohadovanie sa o cenách energii na úrovni EÚ a kauza šály maďarského lídra Viktora Orbána. Vypočujte si prehľad týždňa s komentátormi denníka Pravda.

Rusko, Ukrajina, vojna, Kyjev, elektrina

ONLINE: Zelenskyj sa pustil do Klička. Kyjevská radnica má lepšie pomáhať ľuďom

26.11.2022 06:00, aktualizované: 09:05

Nie vo všetkých ukrajinských mestách bola reakcia úradov na problémy po ruských útokoch dostatočná, kritizoval Zelenskyj. Ako príklad uviedol Kyjev.

Orbán, Heger

Plánuje Orbán niečo okupovať, aby vytvoril Veľké Maďarsko? Odpovedá expert

26.11.2022 06:00

"Vieme, že Viktor Orbán sa cíti ako predseda vlády všetkých Maďarov,“ povedal pre Pravdu Vít Dostál, výkonný riaditeľ Asociácie pre medzinárodné otázky.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 15560x
Priemerná čítanosť článkov: 1037x

Autor blogu

Kategórie