Založ si blog

Prichádza 7 000 pomazaných Kristov!

Túto budúcu skutočnosť prezentuje apoštol Ján inšpirovanými slovami vo svojej knihe: “V tú hodinu nastalo veľké zemetrasenie a desatina mesta sa zrútila. Pri zemetrasení zahynulo 7 000 ľudí. Ostatní sa veľmi naľakali a vzdali slávu nebeskému Bohu.” – Zjavenie 11:13.

Zemetrasenie pripomína to, čo sa stalo usmrtením Božieho syna Ježiša Krista v prvom storočí židovskými a rímskymi vládcami v roku 33 n.l. v Jeruzaléme podľa starovekých izraelských proroctiev ako naplnenie prvého biblického proroctva v Prvej Mojžišovej knihe 3:15.

‘Semeno ženy‘ v nej spomenuté pozostáva zo 144 000 vykúpených nedokonalých ľudí a adoptovaných synov Jehovu Boha v spojení s jeho dokonalým synom, po jeho vzkriesení do pozície nesmrteľného boha, ktorý dostal všetkú moc na nebi i na Zemi – Matúš 28:18; Ján 1:1.

Počas asi 2 000 rokov si Zvrchovaný Vládca vesmíru volil členov ‘semena ženy’ a pred druhým príchodom Krista bude na Zemi pomazaný ostatok ‘semena ženy‘ v počte asi 7 000, podľa horecitovaného inšpirovaného biblického verša v knihe Zjavenie od apoštola Jána.

V rýchlo prichádzajúcom druhom príchode Krista (Hebrejom 9:28), keď oslávi svojich verných 7 000 pomazaných bratov (Kristov), tí budú svedčiť vodcom sveta, že uvideli osláveného Krista v jeho nebeskej sláve, čo povedie k ich smrti po 3 1/2 rokoch!  

Menia otázky pre krst svedkov Jehovových!

28.03.2023

Spoločnosť Strážna Veža si počas minulého 35-ročného funkčného obdobia Vedúceho Zboru urobila drastické a neúctivé zásahy do postavenia Jehovu Boha ako najvyššieho Zvrchovaného Vládcu v kresťanskom zbore! Spoločnosť Strážna veža zneužila svoju autoritu, a akoby sa umiestnila na úroveň s Bohom Jehovom! Svojimi činmi si upevnili rovnaké postavenie ako Jehova Boh v [...]

Sú zodpovední za hriechy svojich vodcov!

17.03.2023

Sú Jehovovi svedkovia zodpovední za hriechy svojich vodcov, konkrétne za hriechy samotného Vedúceho Zboru a samej spoločnosti Strážna Veža? Aby sme dospeli k správnej biblickej odpovedi, konkrétne či sme zodpovední za hriechy našich vodcov, uvažujme o nasledujúcich inšpirovaných biblických veršoch z knihy Skutky apoštolov, napísanej pod inšpiráciou lekárom Lukášom: [...]

Kto je dnes skutočne Veľký Babylon!

13.03.2023

“A anjel zvolal silným hlasom: ‚Padol! Veľký Babylon padol a stal sa sídlom démonov a skrýšou každého nečistého ducha a každého nečistého a nenávideného vtáka! Všetky národy padli za obeť vínu jeho vášne, vínu jeho nemravnosti. Králi zeme sa s ním dopúšťali nemravnosti a obchodníci zeme zbohatli [...]

strela jars

Rusko začalo cvičenie s medzikontinentálnym balistickým systémom Jars

29.03.2023 08:46

Moskva sa opäť snaží predviesť svoju jadrovú silu.

polícia

Podnapitý agresor pri Skalici zbraňou ohrozoval Ukrajincov

29.03.2023 08:04

Spúšťačom celého incidentu mala byť zo strany cudzincov hlasnejšia hudba.

Stret ruskej stíhačky a amerického drona

Americké drony lietajú ďalej od Krymu, nechcú 'príliš provokovať' Rusov

29.03.2023 08:00

Americké prieskumné bezpilotné lietadlá začali po nedávnom incidente ruskej stíhačky a amerického dronu lietať ďalej od ukrajinského polostrova Krym.

paríž

Ďalšie celoštátne protesty vo Francúzsku budú 6. apríla

29.03.2023 06:42

Obyvatelia krajiny vyšli do ulíc aj v utorok. Bol to desiaty deň celoštátnych protestov.

istrazca

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 42075x
Priemerná čítanosť článkov: 1169x

Autor blogu

Kategórie